בלוג מנהיגות

RedRock Leadership – 3 דרכים לשפר את מנת המשכל שלך כמנהיג

מה אם אתה בודק ולא אוהב את התוצאות שלך? הגיע הזמן לזרוק את המגבת? בהחלט לא. אתה יכול לשפר את מנת המשכל שלך, ואני אתן לך שלוש דרכים לעשות זאת.

ראשית, אני יודע שלהיות מנהיג דורש ממך ראש טוב על הכתפיים, להיות מסוגל להבין כמויות גדולות של נתונים ולקבל החלטות קשות על סמך הנתונים האלה. אני מאמין ש”חכמת ספרים” נעשית חזקה עוד יותר אצל אדם שאינו מסתמך רק על אינטליגנציה. אם אתה הולך להצליח בחיים, אני ממליץ לטפח זהירות, כוח רצון, הכוונה למטרה, ביטחון עצמי והתמדה.

זכור זאת כאשר אנו בוחנים כיצד לשפר את מנת המשכל שלך.

  1. הפוך לתלמיד החיים

למד הכל: מתמטיקה, אמנות, מדעים, שפות וכל דבר אחר שאתה יכול לחשוב עליו. הפוך לקורא רעב, האזן לפודקאסטים שונים והירשם לשיעורים. תעסיק את המוח שלך ואת הידיים שלך – קח שיעור עיבוד עץ או שיעור אמנות. למידה של משהו חדש מעסיקה את המוח ליצירת מסלולים עצביים חדשים ואף יכולה לגרום לחלקים מסוימים במוח להתרחב. לדוגמה, ללמוד שפה חדשה מגביר את נפח ההיפותלמוס מכיוון שאתה גורם למרכזי השפה של המוח להתרחב, מה שעוזר גם במשימות שפה אחרות כמו משא ומתן, קריאה ופתרון בעיות.

אם יש משהו שאתה טוב בו, הירשם ללמד שיעור. המשמעות יכולה להיות התנדבות לאימון קבוצת הכדורגל של ילדכם או ללמד שיעור במכללה קהילתית. מתחו את המוח ולמדו להבחין בדפוסים.

  1. הוסף פעילות אירובית ליום שלך

מדעי המוח מראה שפעילות גופנית אירובית טובה מאוד למוח שלך. למעשה, א מחקר שוודי הוכיח שכושר קרדיווסקולרי יכול להעלות את האינטליגנציה המילולית שלך ב-50%. כבונוס נוסף, פעילות גופנית משחררת אנדורפינים אשר מפחיתים כאב, מגבירים את ההנאה ומפחיתים מתח וחרדה.

  1. כתב עת

מה שקורה לך לא חשוב כמו ה מַשְׁמָעוּתאתה מייעד למה שקורה לך. מסיבה זו, רישום ביומן יכול לעזור לך למיין את החוויות שלך ולהיות מכוון לגבי הצעדים הבאים. זה יכול לעזור לך להבהיר את החשיבה שלך.

רישום ביומן יכול לעזור לך להפריד בין מחשבות טובות למחשבות רעות. החיים קורים לרוב כל כך מהר שנותר לך מעט זמן לעצור ולהרהר בתמונה הרחבה יותר. בזמן שאתה חושב על התמונה הרחבה יותר, הקדיש את הזמן כדי להקליט לקחים משמעותיים שנלמדו. כאשר אתה כותב את השיעורים שאתה לומד, תהיה פחות סבירות שתחזור על הטעויות והטעויות שלך. זה אומר שהיכולת הקוגניטיבית שלך תתרחב ותהיה בעמדה לקבל החלטות טובות יותר בפעם הבאה.

לבסוף, יומן הוא לא רק מקום לשיעורים שאתה לומד אלא גם לשאלות שאתה שואל. איכות השאלות שלך קובעת את איכות התשובות שלך.

רישום יומן יעזור לך לקחת אחריות על החשיבה שלך. זה יעזור לך לשפר את המיקוד שלך.

כתבי יומן במשך 20 דקות ביום ותגביר את מצב הרוח שלך, תוריד את רמות הלחץ ותשפר את היעילות של עיבוד קוגניטיבי עמוק. העיבוד הזה הוא הליבה לאינטליגנציה זורמת ויעזור לך להיות חדשני יותר.

הפיכתך למנהיג טוב יותר תעזור לך להשתפר בקריירה ובחיים האישיים שלך. צור איתי קשר היום כדי ללמוד עוד על מנהיגות RedRock וכיצד אנו יכולים לעזור לך למצות את הפוטנציאל שלך לצמיחה אקספוננציאלית!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button