בלוג מנהיגות

כיצד לזהות התנתקות עובדים

אם יש דבר אחד שרוב כולם במנהיגות יכולים להסכים עליו, זה שמעורבות העובדים היא חשובה. כולנו רוצים עסקים משגשגים וזה לא יקרה אם העובדים שלנו יהיו אדישים ומנותקים. אז איך נמנעים מהתנתקות עובדים, ואיך נתקן את זה כשזה קורה

ראשית, עלינו לדעת כיצד נראה עובד מאורס לפני שנוכל לזהות מנותק. לאחרונה קראתי א מאמר באתר TalentCulture.com שהסביר כיצד עובדים מעורבים הם עובדים ש”מאמצים את החזון, הערכים והמטרה של הארגון שבו הם עובדים. הם תורמים נלהבים, פותרי בעיות חדשניים ועמיתים מדהימים”. זה נשמע בדיוק כמו משרד מלא באנשים שאשמח לקבל בצוות שלי.

למרבה הצער, למעלה מ-50% מכוח העבודה מתואר כמתנתק. אלו לא חדשות טובות עבור אף אחד מאיתנו. למה זה קורה? בתור התחלה, אנשים הם מורכבים ולכל אחד מאיתנו יש אינסוף רגשות וחוויות המשפיעים עלינו בכל עת. לכן, אין תשובה חד-כיוונית פשוטה לתיאור התנתקות עובדים, אבל יש כמה אשמים נפוצים. הם כוללים:

  • חוסר אוטונומיה: אם עובד נחסם כל הזמן מלהיות פותר בעיות עצמאי, הם הופכים מאוכזבים.
  • חוסר הערכה לעבודתם: אם עובד אינו מזוהה או מעודד ללא הרף, קל מדי עבורו להרגיש חסר חשיבות.
  • הזדמנות מוגבלת לקידום: בעוד שעובדים מסוימים עשויים להסתפק להישאר היכן שהם נמצאים במשך קריירה שלמה, אחרים שאפתניים ומוכנים להתגייס בכל עת. אם החברה בה הם עובדים לא תציע להם מקום לגדול, הם “יבדקו” במוקדם ולא במאוחר.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button