אימון מנהיגות

Bumble Partners With Bloom להשיק תמיכת טראומה חינם לנפגעי תקיפה מינית

בתעשיית אפליקציות ההיכרויות יש כבר זמן רב בעיה של הטרדה מינית ותקיפה, כזו שלעתים קרובות מותירה את המשתמשים בתחושת חסרי אונים ואבודים ללא לאן לפנות בעקבות הטראומה. אבל Bumble, אפליקציית ההיכרויות והרשתות החברתיות הראשונה לנשים, עושה כעת צעד ענק לשנות זאת.

בשותפות חדשה עם אתר התמיכה בטראומה Bloom, Bumble מציעה תמיכה מקוונת חינם בטראומה לחברים המדווחים על תקיפה מינית או התעללות ביחסים. היוזמה באה בעקבות מספר חודשים של שיתוף פעולה בין שתי החברות במאמץ ליצור תכנית לימודים מותאמת אישית המבוססת על תובנות ומשוב מהשורדים. באמצעות סקר עולמי שנוצר על ידי בלום ונשלח למשתמשי באמבל ואחיות אפליקציית Badoo, הם למדו שהתעללות רגשית נחוותה לרוב על ידי המשיבים ושההתעללות מתרחשת כמעט באותה מידה באופן מקוון ואדם (אם כי התעללות אישית מדווחת בתדירות נמוכה יותר ). יותר משליש מהנסקרים הוסיפו כי לא דיווחו על ההתעללות או ההטרדה כי הם לא חשבו שזה ישיג משהו, ו-15 אחוז חשבו שלא יאמינו להם.

“הבטיחות של החברים שלנו הייתה מרכזית במשימה שלנו מהיום הראשון”, מסביר קניה פיירלי, ראש התמיכה בבטיחות החברים של Bumble. “זה חיוני שניצור מרחב לניצולים בתוך הקהילה שלנו להיראות, לשמוע ולהאמין.” ובאמצעות השותפות החדשה שלה עם בלום, האפליקציה תוכל סוף סוף להביא שירותי תמיכה בטראומה מומחים לחבריה.

התמיכה החינמית תהיה זמינה לכל מי בתוך הקהילה הגלובלית של Bumble או Badoo שמדווח על תקיפה מינית או התעללות ביחסים לצוות המשוב של כל אחת מהאפליקציות. הם יקבלו קוד לגישה חופשית לגרסה של התמיכה של בלום המותאמת במיוחד למשתמשי אפליקציות ההיכרויות וכוללת שלושה קורסים בהנחיה עצמית: ריפוי מטראומה מינית; חברה, פטריארכיה וטראומה מינית; והיכרויות, גבולות ומערכות יחסים. במקרים מסוימים, חברי Bumble ו-Badoo יקבלו גם גישה לתמיכה בצ’אט אחד על אחד ולעד שישה מפגשים טיפוליים.

על מנת לשמור על פרטיות, כל משתתף יישאר אנונימי אך עדיין תינתן לו הזדמנות לטיפול קבוצתי הודות לטכנולוגיה המוצפנת מקצה לקצה של בלום. לאחר שבמבל או באדו יפנו מישהו לבלום, לאפליקציית ההיכרויות לא תהיה גישה לכל מידע שהאדם חולק עם העמותה.

“ריפוי הוא לא מידה אחת מתאימה לכולם, והחברים שלנו יכולים להרגיש בטוחים בידיעה שהקורסים האלה נוצרו עם מחשבה עליהם”, אומרת פיירלי. “אנו אסירי תודה על היכולת להסיר מחסומים ידועים רבים שעמם מתמודדים ניצולים כשהם מחפשים תמיכה בטראומה, מפרטיות ועד עלות, כדי לאפשר להם את ההזדמנות להתחיל את מסע הריפוי שלהם בקצב שלהם”.

על מנת לשמור על פרטיות, כל משתתף יישאר אנונימי אך עדיין תינתן לו הזדמנות לטיפול קבוצתי הודות לטכנולוגיה המוצפנת מקצה לקצה של בלום. לאחר שבאמבל או באדו יפנו מישהו לבלום, לאפליקציית ההיכרויות לא תהיה גישה לשום מידע שהאדם חולק עם שירות התמיכה ללא מטרות רווח.

“זה היה תענוג לעבוד עם צוות Bumble וללמוד על הצרכים של החברים שלהם, וזה באמת פורץ דרך לראות אפליקציית היכרויות לוקחת את הריפוי של שורדים ברצינות כל כך”, מוסיפה הרה חוסיין, מייסדת ארגון האם של בלום, Chayn . “אנחנו ממש נרגשים מהתוכנית המותאמת אישית של בלום שבנינו יחד ומההשפעה שתהיה לה על שורדים בקהילת באמבל”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button